Wydarzenia


Maj zawsze jest miesiącem Maryi. W maju jesteśmy też w okresie przed Zesłaniem Ducha Świętego – to czas szczególnego otwierania się na Jego działanie. Przez Maryję i z Maryją chcemy uprosić szczególne otwarcie naszego serca na działanie Ducha Świętego. Niechaj każda okazja modlitwy będzie otwieraniem się na Jego działanie, na charyzmaty i dary – nasz różaniec rodziców powstał właśnie przez takie otwarcie się na uświęcające działanie Ducha Świętego i doświadczanie Jego pomocy w sprawach naszych dzieci i rodzin.

Maj dla nas w Polsce to szczególny czas pierwszych komunii świętych – w wielu rodzinach są dzieci które po raz pierwszy przyjmą Jezusa do swego serca. Modlimy się za te dzieci i te rodziny w sposób szczególny – aby to wydało święte owoce na całe ich życie.

Maj rozpoczynamy pięknym świętem Maryi Królowej Polski – naszej Królowej serc i Królowej naszego kraju. To Maryja wybiera Ciebie i mnie, zaprasza do modlitwy za dzieci. Wielu rodziców właśnie tak odczuwa, że to Ona sama nas obdarowała różańcem i sama do niego zaprasza. Maryja sama też nazwała się Królową Polski i sama zechciała być Królową naszego narodu. 3 maja będziemy mogli podziękować Bogu za to obdarowanie i wybranie.


Już wkrótce Starogardzkie Dni Rodziny 2018, których finałowym punktem będzie "Marsz dla Życia i Rodziny" oraz koncert zespołu "Na Cały Głos" i festyn rodzinny w dniu 20.05.2018.

Nie zapomnijcie zaprosić już dziś na to wydarzenie Waszych przyjaciół, znajomych i krewnych smiley

Szczegóły w zakładce Marsz.


Zaproszenie od Tato.net

 

 

Dzień dobry,
Wiosna to dobry czas na warsztaty wzmacniające kompetencje dla każdego aktywnego taty,
dlatego zapraszam Cię na dwa majowe wydarzenia w Twojej okolicy: 7 sekretów efektywnego ojcostwa w Gdańsku oraz Bliżej – pełna łączność w Sopocie.

Zapisz się i przekaż informację znajomym ojcom. Inicjatywa Tato.Net tworzy unikalną formułę
dla każdego taty. Weekendowe WarszTaty są cenną inwestycją we własny rozwój – często słyszymy od uczestników spotkania, że dzięki niemu stali się nie tylko lepszymi ojcami, ale także lepszymi przyjaciółmi, lepszymi partnerami czy też lepszymi menedżerami.

7 sekretów efektywnego ojcostwa – Gdańsk
KIEDY: 11-12 maja (pt. 18.00-21.00, sb 9.00-18:00)
GDZIE: Stowarzyszenie Morena
ORGANIZATOR: Marcin Kręcicki, tel. 517 264 147
REZERWACJA: www.tato.net/w/gdansk

Bliżej – pełna łączność – Sopot
KIEDY: 19 maja (sobota 8.45-18:00)
GDZIE: Szkoła Montessori – Latawiec, ul. Obodrzyców 3
ORGANIZATOR: Krystyna Kolwas, mail: kontakt@latawiecmontessori.pl
REZERWACJA: www.tato.net/w/sopot


 

Komentarze są wyłaczone