Wyjazdowe rekolekcje w Gietrzwałdzie, listopad 2014 r.

Rekolekcje w Gietrzwałdzie

Zakończyły się nasze jesienne wspólnotowe rekolekcje, na które w tym roku pojechaliśmy do Gietrzwałdu. Rekolekcjom przewodniczył zaprzyjaźniony pallotyn ks.Tomasz Idczak z Gdańska. Tematem rekolekcji były rozważania na temat wspólnoty, rozpoznania w niej swojego miejsca i swoich talentów, którymi Pan Bóg obdarowuje każdego, nie tylko dla osobistego rozwoju, ale także dla rozwoju wspólnoty.

Ten wspaniały czas rekolekcyjny wypełniały nauki dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz modlitwa, którą mogliśmy służyć naszemu Panu podczas nocnych adoracji. Nie zabrakło czasu wolnego, podczas którego udało się zwiedzić teren Sanktuarium, a także odbyć spacer w poszukiwaniu skarbów (jeden z tatusiów to zapalony miłośnik geocachingu).

Jak zawsze ważnym punktem naszego spotkania była agapa czyli rodzinno – wspólnotowa rekreacja. W tym roku zaplanowaliśmy Bal Synów i Córek Królewskich, do którego stroje i korony z dużym zapałem przygotowały dzieci z rodzicami, by później móc wspaniale świętować na chwałę Pana.

"Dziękujemy Ci Panie za błogosławiony czas rekolekcji i wszelkie łaski jakimi pragniesz nas obdarzać!"

MMK

Komentarze są wyłaczone